Жито Лукс Ржан тост леб 350гр

350 g
43,00 ден

Zito Luks леб

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13316

Опис

Интегралниот пченичен леб на парчиња со `рж е создаден од комбинација на интегрално брашно, `ржано брашно и малтозна `рж што му дава уникатен и привлечен вкус. А, покрај карактеристичниот вкус, овој леб има и висока хранлива вредност и претставува извор на протеини.

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Ржан тост леб 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *