Жито Лукс Тост леб со микс од зрна 350гр

350 g
40,00 ден

Zito Luks леб

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13324

Опис

Лебот со микс од зрна е направен од хранливо интегрално брашно, дополнително збогатен со девет семиња и житарки: семки од тиква, семки од сончоглед, ‘ржани снегулки, овесни снегулки, ленено семе, зрна од соја, пченични трици, пченични никулци и семе од афион. Благодарение на својот состав, овој леб е извор на протеини и ја надополнува здравата исхрана со исклучителен и единствен вкус.

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Zito Luks Жито Лукс А.Д Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Тост леб со микс од зрна 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *