Златен Даб Пиво 1,5л

99,00 ден

Високо квалитетно пиво со златно-жолта боја, со пријатна горчина и чист вкус, произведено од 11% пивска сладовина со содржина од 4,5 % волуменски алкохол.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13418

Опис

Високо квалитетно пиво со златно-жолта боја, со пријатна горчина и чист вкус, произведено од 11% пивска сладовина со содржина од 4,5 % волуменски алкохол.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен Даб Пиво 1,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *