Попуст!
-10%

Златен Даб Пиво (ПОВРАТНА амбалажа) 0,5л

36,00 ден 40,00 ден

ВАЖНО! Бидејќи производот содржи повратна амбалажа која не е вклучена во цената, потребно е да задоволите еден од следните услови:
1. Да селектирате откупи амбалажа, чиј трошок автоматски ќе се додаде на основната цена на производот; или
2. При доставата да предадете заменски шишиња од соодветниот производ.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13420

Опис

Прилепска Пиварница Zlaten Dab светло пиво

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен Даб Пиво (ПОВРАТНА амбалажа) 0,5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *