Златен Даб Темно пиво 330мл

59,00 ден

Zlaten Dab темно пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32838

Опис

Zlaten Dab темно пиво. НЕПОВРАТНА стаклена амбалажа

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен Даб Темно пиво 330мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *