Златен препеченец Двопек 330гр

330 g
75 ден

Zito Ljubljana Zlati prepecenac

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10729

Опис

Zito Ljubljana Zlati prepecenac

Дополнителни информации

Тежина 330 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен препеченец Двопек 330гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *