Златен препеченец Двопек 330гр

330 g
79,00 ден

Zito Ljubljana Zlati prepecenac

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10729

Опис

Zito Ljubljana Zlati prepecenac

Дополнителни информации

Тежина 330 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен препеченец Двопек 330гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *