Златиборац Чајна кобасица 310гр

320 g
231,00 ден

Zlatiborac Чаен колбас

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17592

Опис

Zlatiborac Чаен колбас

Дополнителни информации

Тежина 320 g
Suppliers za lot expiry

Колид ФУДС

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Чајна кобасица 310гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *