Златиборац Чајна кобасица 310гр

320 g
215,00 ден

Zlatiborac Чаен колбас

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17592

Опис

Zlatiborac Чаен колбас

Дополнителни информации

Тежина 320 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Чајна кобасица 310гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *