Златиборац Чварки 150гр

150 g
109,00 ден

Zlatiborac Duvan Cvarci Домашни чварки во канче од 150гр

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15081

Опис

Zlatiborac Duvan Cvarci Домашни чварки во канче од 150гр

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Чварки 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *