Златиборац Домашна салама 100гр

100 g
89 ден

Zlatiborac Домашна салама исечена на тенки парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17601

Опис

Zlatiborac Домашна салама исечена на тенки парчиња

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Домашна салама 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *