Златиборац Домашна салама 330гр

330 g
255,00 ден

Zlatiborac домашна салама во црево

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27555

Опис

Zlatiborac домашна салама во црево

Дополнителни информации

Тежина 330 g
Suppliers za lot expiry

Колид ФУДС

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Домашна салама 330гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *