Златиборац Говедска пршута 100гр

100 g
285,00 ден

Zlatiborac Говедски пршут исечен на парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17597

Опис

Zlatiborac Говедски пршут исечен на парчиња

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Говедска пршута 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *