Златиборац Грил колбас 340гр

340 g
85,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34475

Опис

ZLATIBORAC GRILL KOBASICA

Грубо мелени варени колбаси од свинско месо, еднообразна и стабилна боја, пријатен и карактеристичен мирис и вкус. Производот треба да се чува на + 2 ° C до + 4 ° C, во чиста, сува околина, во оригиналното пакување, заштитен од светлина и влага. Подготовка: 5 минути пржење или на скара.

Дополнителни информации

Тежина 340 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Грил колбас 340гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *