Златиборац Кулен 320гр

320 g
285 ден

Zlatiborac кулен во црево

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27658

Опис

Zlatiborac кулен во црево

Дополнителни информации

Тежина 320 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Кулен 320гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *