Златиборац Пилешка чајна кобасица (исечена) 100гр

100 g
79,00 ден

Zlatiborac пилешки чаен колбас, исечен на текни кругчиња и вакумиран

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30800

Опис

Zlatiborac пилешки чаен колбас, исечен на текни кругчиња и вакумиран

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Пилешка чајна кобасица (исечена) 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *