Златиборац Српски колбас 290гр

290 g
89,00 ден

Zlatiborac Srpska Kobasica.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34476

Опис

Грубо мелени варени колбаси направени од свинско месо, еднообразна и стабилна боја, пријатен и карактеристичен мирис и вкус. Производот во обвивка погодна за јадење. Производот треба да се чува на +2°C до +4°C, во чиста, сува средина, во оригиналното пакување, заштитено од светлина и влага.

Подготовка: Пржење или на скара за 5 минути.

Дополнителни информации

Тежина 290 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Српски колбас 290гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *