Златиборац Сув свински врат 100гр

100 g
145,00 ден

Zlatiborac тенко исечен сув свински врат

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27657

Опис

Zlatiborac тенко исечен сув свински врат

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златиборац Сув свински врат 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *