Златен препеченeц Двопек 110гр

110 g
39,00 ден

Zlatni Prepecanac двопек од 110 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10747

Опис

НУТРИТИВНА ДЕКЛАРАЦИЈА –
Просечна хранлива вредност (100g / ml)
енергија (kJ / kcal) 1779/421
масти (g) 8.1
од кои заситени масни киселини (g) 3.5
На јаглени хидрати (g) 74
од кои шеќери (g) 6,8
Протеин (g) 13
сол (g) 1.3

Дополнителни информации

Тежина 110 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен препеченeц Двопек 110гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *