Злато Поље Бебе Гриз 250гр

250 g
29,00 ден

Има на залиха

Опис

Нутритивни информации:
“Енергетската вредност на 1.345 kcal / 1464 kJ
1 g на масти
– заситени масни киселини 0.27 g
Јаглехидрати 72,6 g
– шеќери 2,4 g
Влакна 2,6 g
Протеин 10,1 g
0 g сол
Извор: Подравка д.д. 100 g на производот”

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Злато Поље Бебе Гриз 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *