Злато Поље Златни резанци Tagliatelle con mais (резанци) 400гр

400 g
69,00 ден

Podravka Zlatno Polje резанци (јуфки, таљатели) со пченкарно брашно.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA10727

Опис

Podravka Zlatno Polje резанци (јуфки, таљатели) со пченкарно брашно.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Злато Поље Златни резанци Tagliatelle con mais (резанци) 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *