Злато Поље Шпагети бр.5 500гр

500 g
68,00 ден

Zlato Polje шпагети број 5 500g

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA24616

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Злато Поље Шпагети бр.5 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *