Зорбас Узо 40% 200мл

139,00 ден

Zorbas Ouzo 40% алкохол

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34558

Опис

Zorbas Ouzo 40% алкохол

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зорбас Узо 40% 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *