Zott Jogobella Classic Овошен јогурт со вкус на боровница 150гр

150 g
25,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zott Jogobella Classic Овошен јогурт со вкус на боровница 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *