Zott Zottis Овошен јогурт со вкус на јагода 400гр

400 g
49,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zott Zottis Овошен јогурт со вкус на јагода 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *