Zott Jogobella Classic Овошен јогурт со вкус на вишна 150гр

150 g
27,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 150 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zott Jogobella Classic Овошен јогурт со вкус на вишна 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *