Ѕвездено овошје (Карамбола) од Малезија 1п цца 100гр

89,00 ден

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Paket.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Шифра: FRE00330 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати