Ознаки Архиви: италијанска кујна

Шпагети со ракчиња во доматен сос

20 мин. | околу 570 ден. | за 4 лица Дозволете си уживање на сите сетила со уникатен паста рецепт со ракчиња. Намирниците потребни за овој рецепт може да ги набавите од Paket.mk Продолжи на Paket.mk

Прикажи ги сите резултати